Kas mani pazīst, droši vien zina, ka es nekad sev neorganizēšu ceļojumu a la “čārterreiss, transfērs uz viesnīcu, ekskursija ar autobusu, pick up no viesnīcas plkst.xx:xx, pusdienas un vakariņas iekļautas cenā”. Paši pērkam biļetes, paši meklējam viesnīcu, paši īrējam auto, braucam, uz kurieni vēlamies, kad vēlamies un cikos vēlamies.

Rick Steves ir līdzīgs man, jeb laikam tomēr pareizāk būtu teikt, ka es esmu līdzīgs viņam. Viņš amerikāņu vidū popularizē ceļošanas veidu, kad jūs pēc tūrista izskatieties pēc iespējas mazāk. Viņš ir bijis daudz kur, un viņam pa visu pasauli ir pazīstami cilvēki, kas katrs ir specializējušies uz konkrētu reģionu, par kuru tad viņi stāsta Rick Steves radio raidījumos. Ir ļoti interesanti. Un pozitīvi ir tas, ka šie radio raidījumi ir pieejami kā podkāsti – ielādējiet un klausāties, kad ir izdevīgi. Piemēram, es tos klausos automašīnā, jeb arī skrienot.

Lieliska vieta, no kuras gūt idejas nākamajam ceļojumam!

Starp citu, tieši no viņa es uzzināju, ka Parīzē, lai apskatītu pilsētu no augšas, labākais (tieši skata ziņā) ir Monparnasas tornis, nevis Eifeļa tornis. Protams, uzkāpu arī Eifeļa tornī, tīri, lai ķeksīti varētu ielikt – Rikam bija taisnība – Monparnasas tornis Parīzes aplūkošanai atrodas daudz labākā vietā!