Rick Steves podkāsti

Kas mani pazīst, droši vien zina, ka es nekad sev neorganizēšu ceļojumu a la “čārterreiss, transfērs uz viesnīcu, ekskursija ar autobusu, pick up no viesnīcas plkst.xx:xx, pusdienas un vakariņas iekļautas cenā”. Paši pērkam biļetes, paši meklējam viesnīcu, paši īrējam auto, braucam, uz kurieni vēlamies, kad vēlamies un cikos vēlamies.

Rick Steves ir līdzīgs man, jeb laikam tomēr pareizāk būtu teikt, ka es esmu līdzīgs viņam. Viņš amerikāņu vidū popularizē ceļošanas veidu, kad jūs pēc tūrista izskatieties pēc iespējas mazāk. Viņš ir bijis daudz kur, un viņam pa visu pasauli ir pazīstami cilvēki, kas katrs ir specializējušies uz konkrētu reģionu, par kuru tad viņi stāsta Rick Steves radio raidījumos. Ir ļoti interesanti. Un pozitīvi ir tas, ka šie radio raidījumi ir pieejami kā podkāsti – ielādējiet un klausāties, kad ir izdevīgi. Piemēram, es tos klausos automašīnā, jeb arī skrienot.

Lieliska vieta, no kuras gūt idejas nākamajam ceļojumam!

Starp citu, tieši no viņa es uzzināju, ka Parīzē, lai apskatītu pilsētu no augšas, labākais (tieši skata ziņā) ir Monparnasas tornis, nevis Eifeļa tornis. Protams, uzkāpu arī Eifeļa tornī, tīri, lai ķeksīti varētu ielikt – Rikam bija taisnība – Monparnasas tornis Parīzes aplūkošanai atrodas daudz labākā vietā!

Next Post:
Previous Post:
This article was written by
There are 4 comments for this article
  1. Didzis at 23:23

    Paldies, izskatās vērtīgi noklausīties.

  2. http://www.kostenloserkreditvergleich.pw/ at 20:23

    Tuo hiirimies on itse asiassa hyvin samanlainen kuin kristillinen sivistyneistö Suomessa. Hänhän ei raivoa mitään vihaa. Hän vain ihmettelee miten Mikkiä ihaillaan vaikka Islam käskee tappamaan sen samalla tavalla kuin joku kristillisdemokraatti selittää homoseksuaalejen kohtelusta nyky -yhteiskunnassa. Jopa katseessakin on "jotain samaa".Kysymys on kahtiajaettu: Onko kyseessä todella fanatismi? Ja jos kyllä, niin mitä me olemme tekemässä sille omassa maassamme, jonka lainsäädäntöön voimme sentään ihan itse vaikuttaa?

  3. http://www./ at 08:41

    Oh dear lord, I’ve a stitch from laughing. I had that conversation about dishwasher emptying with my Dad this morning. Hubs never puts non-standard items away & leaves them on the hob for me. He also loads it wrongly, never reads instruction manuals (hence lots of broken items which luckily we can swap out…) and I hate to tell you, 15 years on, things haven’t improved!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.