TomātiIepazīstieties – šodien es ieguvu divus tomātus, kuri kādu laiku pie manis uzkavēsies. Ieguvu es viņus veikalā Sky, cena par kilogramu bija kaut kāda vidējā, nosaukums “tomāti plūmes zaros”, izcelsmes valsts Nīderlande. Tas pa kreisi aizgāja dzīvot ledusskapī, bet tas pa labi turpmāk mitināsies uz palodzes. Atvainojos par bildes slikto kvalitāti, bet tādi nu tuvplāni pie vidēji labas gaismas ar manu HTC sanāk…

Mērķis ir noskaidrot, cik ilgi dzīvo šie tomāti. Respektīvi, cik ilgi tie saglabājas nesabojājušies. Reiz jau mums mājās bija viens tāds, kurš tika netīšām aizmirsts, un, kad par viņu atcerējāmies, sapratām, ka vienādā paskatā viņš ir saglabājies jau ļoti daudz mēnešus. Bet, nu, precīzu datu par viņa vecumu man nav, tāpēc tagad sākšu eksperimentu un visu gaitu fotografēšu un pierakstīšu, ko redzu.

Vasarā, tomātu sezonā, ja paņemam tomātu no siltumnīcas, sabojājas viņš parasti pāris dienās. Es nezinu, cik ilgi šie izvilks, bet skaidri zinu, ka pēc pāris dienām tie vēl būs tādi paši kā šodien.

Tātad, sākam. 22.04.2010 – abu tomātbrāļu dzimšanas diena. Skatīsimies, par ko viņi kļūs savas dzīves laikā. Sekojiet līdzi!