tuksnesisJā, un vakar, atceroties Dubaiju un sienot Emirates style lakatu, izdomāju vēl vienu ceļojumu, kuru vēlos īstenot savas dzīves laikā. Es esmu bijis tuksnesī, bet tur bijām organizētā ekskursijā, kurā bija izbrauciens pa tuksnesi, staigāšana pa to a la “tu un vēl 100 citi cilvēki”, saulriets pa auto logu un beigās tusiņš beduīnu apmetnē, kas, paši saprotat, cik ļoti bija beduīnu apmetne. Jā, gandrīz vai aizmirsu par vederdejotāju no bijušā Austrumbloka.

Bet patiesībā bija forši, man patika. Tā tomēr bija lieta, kuru, lai arī var pabojāt ar pūli tev apkārt, līdz galam sabojāt nav iespējams, jo tas ir kaut kas mums neredzēts. Tuksnesis, tā krāsas, plašums – patiešām man patika!

Bet – te ir plāns. Demo versiju es esmu redzējis, tāpēc tagad vajadzētu īstenot patiesi vērtīgo. Aizlidot uz Emirātiem, paņemt trīs dienu kursus, kuros iemāca braukt tuksnesī, pašiem noīrēt mašīnas un vienā pēcpusdienā izbraukt. Noskatīties saulrietu nevis pa mašīnas logu pa ceļam uz ēšanu, bet sēžot kāpās tālu prom no trokšņa. Ēšanu un vēderdejotāju tuksnesī varam izlaist, es zinu dažus foršus restorānus, kur pēc tam apdomāt un pārrunāt redzēto, lai labāk nosēžas.

Šim pasākumam ir nepieciešami sagatavošanās darbi. Vajadzēs atrast kompāniju, kas varētu aizpildīt vēl divas mašīnas, jo ir teikts, ka trīs mašīnas ir minimālais skaits, ar kuru drīkst doties tuksnesī. Bet nav jau kur steigties, ielikšu sarakstā un skatīšos, kāda šim ceļojumam būs prioritāte.