Jau trešo dienu neesmu redzējis TV, rokas trīc!

TVPēdējā laikā arvien biežāk gadās lasīt rakstus, kas mani uzvelk. Laikam būs nomierinošas tējas jāpadzer kādu laiku…

Lūk, šodien atkal viens. No žurnāla “ir” ikdienas online versijas – Bez nacionālās TV 30 000 mājsaimniecību.

Lūk, citāts:

Mediju eksperts Normunds Dimants šo situāciju dēvē par noteiktas sabiedrības daļas informatīvo blokādi un uzsver, ka tā jārisina Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP).

Tai pat laikā fakts, ka vienam skolēnam šogad mācību grāmatu iegādei ir atvēlēti 69 santīmi, gan nevienai padomei nav jārisina. Lai jau, ja kāds nevarēs nopirkt grāmatu, gan jau iztiks kaut kā. Iedosim viņam televizoru, kur viņam visu izstāstīs!

Tā ir nopietna informācijas blokāde, vai ne? Cilvēks bez TV dzīvo kā alā, kurai akmens priekšā aizvelts. Tās tak ir šausmas, ka cilvēks vairs neredz savu iemīļoto meksikāņu seriālu, kuram ir aizrautīgi sekojis pēdējos piecus gadus. Un kā tagad uzzināt Latloto izlozes rezultātus? Un kā lai pārdzīvo to, ka tad, kad viņa iemīļotais politiķis viņam kaut ko stāsta, viņš nevar tam acīs ieskatīties?

Te būs pārdomām ar TV saistīta informācija* no planētas otras puslodes, tās, kas aiz Atlantijas okeāna.

Vidējais amerikānis dienā pavada 4 stundas, skatoties televizoru. Toties vērtīgām sarunām ar saviem bērniem vidējais amerikānis tērē 3.5 minūtes nedēļā. Gadā 900 stundas amerikāņu bērni pavada skolā. Pie TV – 1500 stundas.

Līdz pamatskolas beigšanai bērns pa TV ir redzējis 8 000 slepkavības. Līdz 18 gadu vecumam viņš ir redzējis 200 000 vardarbības aktus.

Varbūt tām 30 000 mājsaimniecībām beidzot ir paveicies?

—–

*) Informācija no šejienes.

Next Post:
Previous Post:
This article was written by
There are 8 comments for this article
 1. Ilārija kungs at 15:57

  Kāpēc internets joprojām to kasti nav izkonkurējis? Gandrīz jebkuru filmu var novilkt un noskatīties kad sagribas, nevis kad nu TV vai kinoteātrim labpatiksies rādīt. Ziņas var arī izlasīt no rīta, nevis gaidīt vakarā Panorāmu. Par dziedāšanas un dancāšanas šoviem neizteikšos…

 2. Armands Brants Author at 16:13

  Pasaulē notiek daudzas dīvainas lietas, pie tam cilvēki viņas dara ar lielu nopietnību sejā…

 3. Gii at 17:45

  Es otro gadu iztieku bez TV un visu ko vēlos noskatīties noskatos i-netā. 🙂

 4. Pingback: Ministru kabinets
 5. Lovie at 12:10

  Well I guess I don’t have to spend the weekend fiinugrg this one out!

 6. stay safe quotes at 13:57

  Well I was SO clever when I Googled the list of Miss Universe winners and came up with Brook LEE (double letters) who was the last American to win the Miss Universe contest and who was from Pearl City, by Pearl Harbor in Oahu. So what else could it be but Diamond Head?!! Mount Tantalus is near there and was tantalizing but not well known. I was misled by Mis Universe and Miss Lee.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.