Tā, neieslīgstot pārāk garos un nogurdinošos aprakstos – šeit ir izvietoti mani teksti. Rakstu es par dažādām lietām, kas var noderēt brīvdienās. Visvairāk mani aizrauj ceļošana, kas apvienota ar kaut kā jauna izzināšanu. Bet varu arī neceļot, tepat tuvumā kaut ko jaunu uzzināt. Patīk arī garšīgi paēst. Vislabāk ceļojumā garšīgi paēst. Mājās arī, sevišķi vēl pašam kaut ko labu uztaisīt, lai ne tikai labi būtu paēsts, bet arī lai pašam lepnums par paveikto.

Respektīvi, man ļoti patīk brīvdienas. Ne tāpēc, ka tās ir dienas, kad var neko nedarīt, bet tāpēc, ka tās tieši ir dienas, kad var darīt daudz un interesantas lietas. Nu, man jau arī darba dienas ir ļoti interesantas, tā man ir dzīve sakārtota, bet tik un tā – brīvdienās dzīve ir daudzveidīgāka.

Jā, pirms tam man bija blogs, kurš saucās tieši tāpat, tur bija raksti par ceļošanu – kur doties, kā doties, ko darīt utt. Bet tomēr, ja tā padomā, ir jau vēl vairākas interesantas lietas bez ceļošanas, kāpēc gan par tām neuzrakstīt? Bet nosaukums blogam palika vecais. Tāpēc, ka labi skan un vēl joprojām iederas.

Nu, tas tā īsumā.